Zwroty i reklamacje

 

Składanie reklamacji
W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Formularz zwrotu/reklamacji
Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

2.Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu lub też paragonu.

3. Wysyłka
Reklamowany produkt należy wysłać na adres:
EASTCOLORS ŁUKASZ SIENICKI
Aleja Józefa Piłsudskiego 88
18-400 Łomża

Uwaga! Możesz też skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta, wówczas sami odbierzemy reklamowany produkt od ciebie lub też podejmiemy decyzję o braku takiej konieczności w zależności od okoliczności reklamacji.

Zwrot towaru
Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru ( nie dotyczy towarów nieprefabrykowanych, wyprodukowanych w celu zaspokojenia zindywidualizowanych potrzeb konsumenta).

Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami: 

EASTCOLORS ŁUKASZ SIENICKI
Aleja Józefa Piłsudskiego 88
18-400 Łomża

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

WAŻNE: Pamiętaj jednak iż kupując produkty nieprefabrykowane takie jak personalizowane ramki czy metryczki, nie ma możliwości ich zwrotu na zasadach konsumenckich co jest opisane w ustawie i sprzedawca może odmówić przyjęcia takiego towaru.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl